Ivoclar Vivadent
Benelux

Search

Verkoop

Over de hele wereld staan professionele medewerkers van Ivoclar Vivadent tot uw beschikking om u te helpen bij vragen over tandheelkunde en technologieën voor tandtechnische laboratoria.

Sales Supervisor Benelux
Sandra Della-Fina
T: +31 (0) 6 539 19 608
E: sandra.della-fina@ivoclarvivadent.com

Sales Team Nederland Clinical
Simone Kettlitz
Sales Representative
Noord Holland, Utrecht, Flevoland en Friesland
T: +31 (0) 6 39 196 340
E: simone.kettlitz@ivoclarvivadent.com

Lucienne Vianen
Sales Representative
Gelderland, Overijssel, Drenthe en Groningen 
T: +31 (0) 6 20 589 495
E: lucienne.vianen@ivoclarvivadent.com

Rob Florie
Sales Representative 
Zuid Holland, Zeeland, Noord Brabant en Limburg
T: +31 (0) 6 22 416 602
E: rob.florie@ivoclarvivadent.com

Sales Team Nederland Technical
Omar Tadmine
Sales Representative
Utrecht, Gelderland, Noord Brabant, Limburg, Overijssel en Flevoland
T: +31 (0) 6 12 962 163
E: omar.tadmine@ivoclarvivadent.com

Ferdinand van Kalsbeek
Sales Representative
Noord Holland, Zuid Holland, Zeeland, Groningen, Friesland en Drenthe
T: +31 (0) 6 47 175 538
E: ferdinand.vankalsbeek@ivoclarvivadent.com


Sales Team Belgie & Luxemburg Clinical
An Bruynooghe
Sales Representative 
Antwerpen, Oost Vlaanderen, West-Vlaanderen, Vlaams Brabant
T: +32 (0) 478 466725
E: an.bruynooghe@ivoclarvivadent.com

Michael Moreels
Sales Representative
Antwerpen, Limburg, Vlaams Brabant en Brussel Capital
T: +32 (0) 477 417681
E: michael.moreels@ivoclarvivadent.com

Sales Team Belgie & Luxemburg Technical

Stephane van Cauwenberge
Sales Representative
Antwerpen, West Vlaanderen, Oost Vlaanderen, Henegouwen, Vlaams Brabanbt (west) en Brussel (west) 
T: +32 (0) 474 061 376 
E: stephane.vancauwenberge@ivoclarvivadent.com

Eric Fliesen
Sales Representative
Luik, Luxemburg, Namen, Waals-Brabant, Limburg, Vlaams (oost), Brussel (oost) en Groothertogdom Luxemburg
T : +32 (0) 497 308371
E : eric.fliesen@ivoclarvivadent.com

WIELAND DENTAL
Serge Roovers
CAD / CAM Product Specialist, Wieland Dental Benelux
T : +31 (0) 68323 1792
E : serge.roovers@ivoclarvivadent.com