NL 

Verkoopteam Tandheelkunde

contactgegevens lokale tandheelkundige sales vertegenwoordiger
Voor algemene vragen kunt u ook een e-mail sturen naar: info.nl@ivoclarvivadent.com 
Wilt u meer weten over de technologieën en producten voor een tandtechnische laboratorium of tandprothetische praktijk? Bezoek dan Verkoopteam Tandtechniek.


Sales Supervisor Benelux


Willem Schuizeman
T: +31 (0)6 53 919 608
E: Willem.Schuizeman@ivoclarvivadent.com

Sales Team Nederland Tandheelkunde- Chairside CAD/CAM


Simone Kettlitz
Sales Representative 
Noord Holland, Utrecht, Flevoland en Friesland
T: +31 (0) 6 39 196 340
E: simone.kettlitz@ivoclarvivadent.com

Lucienne Vianen
Sales Representative
Gelderland, Overijssel, Drenthe en Groningen 
T: +31 (0) 6 20 589 495
E: lucienne.vianen@ivoclarvivadent.com

Marjolein Kieviet
Sales Representative 
Zuid Holland, Zeeland, Noord Brabant en Limburg
T: +31 (0) 6 22 416 602
E: marjolein.kieviet@ivoclarvivadent.com


Sales Team België & Luxemburg Tandheelkunde- Chairside CAD/CAM


Laura Dijckmans
Sales Representative
Vlaanderen 
T: +32 (0) 470 915358
E: laura.dijckmans@ivoclarvivadent.com

Laora Galina
Sales Representative
Wallonië
T: +32 (0) 471 565127
E: Laora.Galina@ivoclarvivadent.com