NL 

Verkoop

Over de hele wereld staan professionele medewerkers van Ivoclar Vivadent tot uw beschikking om u te helpen bij vragen over tandheelkunde en technologieën voor tandtechnische laboratoria.

Sales Supervisor Benelux
Willem Schuizeman
T: +31 (0)6 53 919 608
E: Willem.Schuizeman@ivoclarvivadent.com

Sales Team Nederland Clinical - Chairside CAD/CAM

Simone Rijken-Kettlitz
Sales Representative
Noord Holland, Utrecht, Flevoland en Friesland
T: +31 (0) 6 39 196 340
E: simone.rijken-kettlitz@ivoclarvivadent.com

Lucienne Vianen
Sales Representative
Gelderland, Overijssel, Drenthe en Groningen 
T: +31 (0) 6 20 589 495
E: lucienne.vianen@ivoclarvivadent.com

Marjolein Kieviet
Sales Representative 
Zuid Holland, Zeeland, Noord Brabant en Limburg
T: +31 (0) 6 22 416 602
E: marjolein.kieviet@ivoclarvivadent.com

Sales Team Nederland Technical - Labside CAD/CAM

Ferdinand van Kalsbeek
Sales Representative Nederland
T: +31 (0) 6 47 175 538
E: ferdinand.vankalsbeek@ivoclarvivadent.com


Sales Team Belgie & Luxemburg Allround (Clinical / Technical Chairside/Labside CAD/CAM)

Laura Dijckmans
Sales Representative
Antwerpen, Limburg, Vlaams Brabant
T: +32 (0) 470 915358
E: laura.dijcksmans@ivoclarvivadent.com

Marine Lancel
Sales Representative
Wallonie, Brussel en Luxemburg
T: +32 472 031746
E: marine.lancel@ivoclarvivadent.com

Sales Team Belgie & Luxemburg Technical - Labside CAD/CAM

Stephane van Cauwenberge
Sales Representative
Antwerpen, West Vlaanderen, Oost Vlaanderen, Henegouwen, Vlaams Brababant (west) en Brussel (west), Luik, Luxemburg, Namen, Waals-Brabant, Limburg, Vlaams (oost), Brussel (oost) en Groothertogdom Luxemburg 
T: +32 (0) 474 061 376 
E: stephane.vancauwenberge@ivoclarvivadent.com

IVOCLAR DIGITAL
Serge Roovers
Supervisor Digital Operations
T : +31 (0) 68323 1792
E : serge.roovers@ivoclarvivadent.com

Voor algemene vragen en of aanvullende productinformatie kunt u ook mailen naar: info.nl@ivoclarivadent.com